Su Bazlı Kahve Karamel, Çikolatalı Süt ve Bademli Kek incelemesi

Uzunca bir süre Optima Sakızlı Kahve aromasını severek kullandım. Sonra aromanın satışı bitti. Bu siteden filtre kahve alacaktım ancak firmaya sorduğumda, sakızlı kahve aromasını sevenlere Kahve Karamel aromasını önerdiklerini çünkü filtre kahvenin hafif gelebileceğinden endişe ettiklerini belirttiler. Ben de Kahve Karamel aromasını tercih ettim.

Virago sentetik su bazlı Kahve Karamel aroma verici

Virago Kahve Karamel aroma verici, sentetik su bazlı

Sakızlı Kahve ile birlikte Tatlı kraker aromasını da severim. Kurabiye aromalarından Bademli Kek aromasının Tatlı krakere çok yakın olduğunu söyledikleri için tatlı kraker yerine bu sefer bademli kek aroması aldım.

bademli kek aroma verici

Virago Bademli kek aroma verici, sentetik, su bazlı

 

Çikolatalı süt aromasını ise meraktan aldım. Herhangi nedenim yok. Açıkçası çok büyük beklentilerle almadım.

Virago sentetik su bazlı Çikolatalı Süt Aroma Verici

Virago Çikolatalı Süt Aroma Verici

 

Yorumum:

Karamelli Kahve gerçekten net bir kahve tadı veriyor. Çok beğendim. Damla sakızı yerine karamel kullanılmış ama bu da güzel. %8 ile kullandım ama bundan sonrakilerde %6 ile kullanırım. Demlendikçe daha da sertleşecektir. Türk kahvesine yakın bir tadı var. Çok net. Havalandırma yapmadım ama yapılsa iyi olur. Rengi çok koyu (koyu kahverengi)

Bademli Kek: Tatlı kraker aromasına çok benziyor, badem tadı çok az geldi ama Kahve Karamel ile karıştırdığımda çok güzel oldu. tatlı krakeri %7 ile kullanıyordum, bunu da %7 ile kullandım yeterli oldu, tüm gün içilebilir güzel bir tadı var. Ama ben kahve ile karıştırıyorum. Demlendikten sonra rengi tatlı kraker aromasıyla aynı, turuncu renkte.

Çikolatalı Süt aromasını hiçbirşeyle karıştırmaya gerek yok. Bana en büyük sürprizi bu aroma yaptı. Gerçekten çok beğendim.  %6 ile kullandım, bence yeterli oldu. Kahverengi oldu.

Aroma az kullanan birisiyim bu nedenle belki diğerleri %1-2 fazla kullanabilir, bana bu oranlar yetti.

 

Siteyi yeni açtığınız için ürünlerinizin eski müşterisi olarak sizi canı gönülden destekliyorum. Diğer aromalarınızı denedikçe, bana verdiğiniz İçerik Sağlayıcısı yetkisi ile buraya yazarım. Görsel ekleyemedim, siz eklersiniz.

Güncelleme: Şu sıralar Virago Karpuz aromasını kullanıyorum, çok beğendim.

 

Yorumunuzu ekleyin

Güvenli Alışveriş

Geçerli SSL Sertifikalı bir sitedir. Satışla ilgili tüm sözleşmeler özenle hazırlanmıştır.

Hızlı Kargo

Hafta içi saat 16'ya kadar alınan ödemelere ait siparişler, aynı gün kargoya verilir (Yurtiçi kargo).

Kampanyalarımız

100 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsizdir. Güncel kampanyalarımızı lütfen takip ediniz.