Virago Kimya Pazarlama Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi

Kasım 2007’de danışmanlık sektöründe faaliyetine başlamış olan şirketimiz, kurulduğu günden itibaren çeşitli sektörlerde proje bazlı çalışmalar yapmıştır. Uluslararası kontaklarını hem yerel hem de global düzeyde geliştirmek amacıyla kimya sektöründe uzmanlaşmıştır. Bu site, şirketimizin sentetik aroma ile başlayan yolculuğunun sonucu olarak uzmanlaştığı aroma satışı üzerinedir.

Virago Kimya tarafından tescil edilmiş markalar:

 

Virago Kimya tüm markalarımız

 

Tescilli markalarımız:

Virago Kimya

Virago Flavours

Optimaroma

ViragoBase

OptimaBaz

OptimaBaz, Virago Kimya ve Optimaroma markaları yurtiçi satışlar, ViragoBase ve Virago Flavours markaları ise yurtdışı ihracat hedeflerimiz için alınmıştır.

 .

Misyonumuz:

Türkiye’de sentetik aroma konusunda güvenilen ve bilinen bir firma olup orta vadede önce Avrupa sonra diğer ülkelerde ihracat yaparak ülke ekonomisine katkı sağlamaktır.

Vizyonumuz: 

Verdiğimiz tüm hizmetlerde “insan faktörünü” göz önüne alarak sattığımız ürünü herkesten iyi tanımak, müşterilerimizin soru ve sorunlarına zamanında ve tatmin edici dönüşler yapmak, sentetik aromada sektörün en iyisi olmaktır.

Virago Müşterisi Kimdir?

Virago müşterisi bilgili, okuyan ve araştıran kişilerden oluşur. Ürünlerimiz hakkında bizimle tartışabilir, aklına takılan tüm soruları sorabilir. Virago müşterileri, ilan edilen özellikteki ürünü aldığından emindir, kargonun mümkün olan kısa sürede gönderileceğinden ve mağduriyet durumlarında şirketin ürününün arkasında duracağından emindir. Virago müşterisi, aldığı ürünlerde sorun çıkarsa geri gönderip telafi veya ücret iadesi alacağını bilir. Virago müşterisi, ilk hatamızda arkasına bakmadan alternatiflere yönelen müşteridir, hata kabul etmez.